Nalaganje dogodki

• Ta dogodek je minil.

Dogodek: Nagrada za najboljše kadrovske prakse v Republiki Sloveniji

18 marca, 2020 @ 10:00 - 13:00

Ideja za Nagrado za najboljše kadrovske prakse se je porodila ob lanskoletnem dogodku Zaposleni 4.0, kjer smo na 38. konferenci povezali deležnike, ki soustvarjajo kadrovsko področje v Republiki Sloveniji. V mesecu maju smo tako skupaj s soorganizatorjem MojeDelo.com razpisali natečaj za najboljšo kadrovsko prakso v štirih kategorijah, in sicer: – Uravnoteženost poklicnega in zasebnega življenja, – Zavzetost in pripadnost zaposlenih, – Razvoj in izobraževanje zaposlenih in Inovativnost na HR področju. Na natečaj za najboljše kadrovske prakse se je prijavilo trinajst slovenskih podjetij od katerih je, po mnenju strokovne komisije, 5 takih, ki bodo svoja dognanja predstavili na posebnem dogodku, ki ga je podprl tudi SPIRIT – Javna agencija Republike Slovenije za spodbujanje podjetništva, internacionalizacije, tujih investicij in tehnologije in je nacionalni koordinator za model odličnosti EFQM v Sloveniji. Program posebnega dogodka se bo začel 18. marca 2020 ob 10. uri v dvorani Cristofor Colombo z vabljenim predavanjem mag. Rajka Novaka na temo modela odličnosti EFQM na HR področju, sledile bodo predstavitve najboljših in razglasitev najboljših na otvoritvi konference.

Podroben program z vsebinami predavanj sledi…

Datum:
18 marca, 2020